Висока репутација Пренослива 15w УСБ за итни случаи на полнење, затемнувачка LED сијалица за кампување, забава, пикник, ноќен пазар

Краток опис:


Детали за производот

Ознаки на производи

„Искреност, иновација, ригорозност и ефикасност“ е упорната идеја на нашата фирма долгорочно да создаваме заедно со потрошувачите за взаемна реципроцитет и взаемна награда за висока репутација Пренослив USB 15w за итни случаи.Лед сијалица со затемнувањеЗа кампување, забава, пикник, ноќен пазар, ние сме еден со најголемите 100% производители во Кина.Неколку големи трговски бизниси увезуваат стока од нас, за да можеме да ви обезбедиме идеална вредност со истиот висок квалитет доколку сте фасцинирани од нас.
„Искреност, иновација, ригорозност и ефикасност“ е упорната концепција на нашата фирма долгорочно да создаваме заедно со потрошувачите за взаемна реципроцитет и взаемна награда заЛед сијалица со затемнување, УСБ сијалица за итни случаи на полнење, Сијалица што се полни, Нашите производи и решенија се широко продадени во Европа, САД, Русија, ОК, Франција, Австралија, Блискиот Исток, Јужна Америка, Африка и Југоисточна Азија итн. Нашите решенија се високо признати од нашите клиенти од целиот свет.И нашата компанија е посветена на постојано подобрување на ефективноста на нашиот систем за управување за да го максимизираме задоволството на клиентите.Искрено се надеваме дека ќе направиме напредок со нашите клиенти и ќе создадеме заедничка иднина со победа-победа.Добредојдовте да ни се придружите за бизнис!
Карактеристики на производот:

SIYING LED светилки и рефлектори со Bluetooth овозможуваат високотехнолошко осветлување.Со најновата Bluetooth технологија, производите можат да бидат со ECHO звучник.Користење на SIYING Bluetooth LED светилки и рефлектори и Кажете му збогум на традиционалното осветлување.

Код SYBTB-01 SYBTB-02 SYBTB-03 SYBTB-04 SYFLBT-01 SYFLBT-02 SYFLBT-03
моќност 5W 5W 7,5 W 5W 10 W 30 W 50 W
База E27/B22/E14 E27/B22/E14 E27/B22 GU10 / / /
Модел G45 C37 А60 GU10 / / /
Лумен флукс 400lm 400lm 600lm 400lm 500lm 1500lm 2500lm
Еф 80lm/W 80lm/W 80lm/W 80lm/W 50lm/W 50lm/W 50lm/W
Ra > 80 > 80 > 80 > 80 > 80 > 80 > 80
Напон 100-240V/AC 100-240V/AC 100-240V/AC 100-240V/AC 100-240V/AC 100-240V/AC 100-240V/AC
Животниот век 15000 часа 15000 часа 15000 часа 15000 часа 15000 часа 15000 часа 15000 часа
фреквенција 50/60 Hz 50/60 Hz 50/60 Hz 50/60 Hz 50/60 Hz 50/60 Hz 50/60 Hz
Сноп 160° 160° 220° 120° 120° 120° 120°
Време на вклучување/исклучување ≥15000 ≥15000 ≥15000 ≥15000 ≥15000 ≥15000 ≥15000
Големина на производот 45х78мм 37х98мм 60х108мм 50х56мм L133 * W120 * H30 L192 * W190 * H30 L228 * W255 * H31
Карактеристика 16 милиони бои, функција одбројување, група соби, распоред на 24/7.365 дена

  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи