за нас

  • _S7A7242
  • _S7A7243
  • _S7A7244
  • _S7A7268

SIYINGLED

Ningbo Siying Оптико осветлување Наука и технологија копродукции, Ltd сега е професионална производител на различни видови на LED светла, имаме за цел да им обезбеди на повеќето професионални производи и најдобра услуга за нашите клиенти. Тука е историја на развојот на нас. Во 2003 година, Siying зачекори во областа на ЛЕР индустрија, почнавме да се произведе SMD / Кочан / HP / DIP LED извор на светлина и LED возачи во оваа година. Преку 2 години напорна работа и развој, ние го имаме голема поддршка од нашите клиенти и положи солидна основа за нашата LED сијалица производство во следните неколку години.

Анкетната

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.
Испраќам барање За Ценовникот