Контактирајте не

Ningbo SIYING оптоелектронски ОСВЕТЛУВАЊЕ SCIENCE & TECHNOLOGY CO., LTD.

адреса

Бр.9, SHAOZHONG RD, CHENGDONG индустрија простор, Yuyao, Ningbo, 315000, Жеџијанг провинција, Кина

Е-пошта

телефон

Тел: +86 574 62481839

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота, Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?