LED сијалица свет SY-G024

Краток опис:


 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Карактеристики на производот:

  1. Глобус форма, популарна дизајн.
  2. Пластични тело и алуминиум во ..

  Идеален за станбени и комерцијални средини, SIYING свет сијалица замени блескаво и флуоресцентни светилки, без губење на нивните карактеристични ефект, многу повеќе економија и издржливост.

  Код SY-G021 SY-G022 SY-G023 SY-G024 SY-G026 SY-G027 SY-G028 SY-G036A
  wattage 5W 6W 7W 12W 15W 18W 24W 24W
  база E27 / B22 / E26 E27 / B22 / E26 E27 / B22 / E26 E27 / B22 / E26 E27 / B22 / E26 E27 / B22 / E26 E27 / B22 / E26 E27 / B22 / E26
  модел G50 G55 G60 G80 G95 G120 G150 G120
  лумен флукс 470lm 550lm 630lm 1050lm 1250lm 1521lm 2050lm 2050lm
  eff 88lm / W 91lm / W 90m / W 85lm / W 85lm / W 85lm / W 85lm / W 85lm / W
  Ra > 80 > 80 > 80 > 80 > 80 > 80 > 80 > 80
  Напон 100-240V / AC 100-240V / AC 100-240V / AC 100-240V / AC 100-240V / AC 100-240V / AC 100-240V / AC 100-240V / AC
  Животниот век 17000 часа 17000 часа 17000 часа 17000 часа 17000 часа 17000 часа 17000 часа 17000 часа
  фреквенција 50 / 60Hz 50 / 60Hz 50 / 60Hz 50 / 60Hz 50 / 60Hz 50 / 60Hz 50 / 60Hz 50 / 60Hz
  Сноп 270 ° 270 ° 270 ° 270 ° 270 ° 270 ° 270 ° 270 °
  On / Off пати ≥15000 ≥15000 ≥15000 ≥15000 ≥15000 ≥15000 ≥15000 ≥15000
  производ големина 50x78mm 55x80mm 60x96mm 80x118mm 95x139mm 120x160mm 150x190mm 120x152mm

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи