Llambë e reputacion e lartë portative 15w emergjente USB e rikarikueshme dhe e errësueshme për kampe, ahengje, piknik, tezgë tregu nate

Përshkrim i shkurtër:


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

"Sinqeriteti, inovacioni, rigoroziteti dhe efikasiteti" është koncepti i vazhdueshëm i firmës sonë për një kohë të gjatë për të krijuar së bashku me konsumatorët për reciprocitet të ndërsjellë dhe shpërblim të ndërsjellë për reputacion të lartë Usb i rikarikueshëm urgjent 15w.Llambë LED me errësimPër kampe, festa, piknik, stalla e tregut të natës, ne jemi një me prodhuesit më të mëdhenj 100% në Kinë.Disa biznese të mëdha tregtare importojnë mallra nga ne, kështu që ne mund t'ju furnizojmë me vlerën ideale me të njëjtën cilësi të lartë nëse jeni të magjepsur pas nesh.
"Sinqeriteti, Inovacioni, Rigoroziteti dhe Efikasiteti" është konceptimi i vazhdueshëm i firmës sonë për një afat të gjatë për të krijuar së bashku me konsumatorët për reciprocitet të ndërsjellë dhe shpërblim të ndërsjellë përLlambë LED me errësim, Llambë emergjente e rikarikueshme USB, Llamba e ringarkueshme, Produktet dhe zgjidhjet tona shiten gjerësisht në Evropë, SHBA, Rusi, MB, Francë, Australi, Lindjen e Mesme, Amerikën e Jugut, Afrikë dhe Azinë Juglindore, etj. Zgjidhjet tona njihen shumë nga klientët tanë nga e gjithë bota.Dhe kompania jonë është e përkushtuar për të përmirësuar vazhdimisht efektivitetin e sistemit tonë të menaxhimit për të maksimizuar kënaqësinë e klientit.Ne sinqerisht shpresojmë të bëjmë përparim me klientët tanë dhe të krijojmë një të ardhme të favorshme së bashku.Mirë se vini të bashkoheni me ne për biznes!
Karakteristikat e produktit:

Llambat LED dhe prozhektorët SIYING me Bluetooth marrin përvojë ndriçimi të teknologjisë së lartë.Me teknologjinë më të re Bluetooth, produktet mund të jenë me altoparlant ECHO.Përdorimi i llambave LED dhe prozhektorëve SIYING Bluetooth dhe Thuaj lamtumirë ndriçimit tradicional.

Kodi SYBTB-01 SYBTB-02 SYBTB-03 SYBTB-04 SYFLBT-01 SYFLBT-02 SYFLBT-03
fuqi 5W 5W 7.5 W 5W 10 W 30 W 50 W
Baza E27/B22/E14 E27/B22/E14 E27/B22 GU10 / / /
Model G45 C37 A60 GU10 / / /
Fluksi i lumenit 400lm 400lm 600lm 400lm 500lm 1500lm 2500lm
Eff 80lm/W 80lm/W 80lm/W 80lm/W 50lm/W 50lm/W 50lm/W
Ra >80 >80 >80 >80 >80 >80 >80
Tensioni 100-240 V/AC 100-240 V/AC 100-240 V/AC 100-240 V/AC 100-240 V/AC 100-240 V/AC 100-240 V/AC
Jetëgjatësia 15000 orë 15000 orë 15000 orë 15000 orë 15000 orë 15000 orë 15000 orë
frekuenca 50/60 Hz 50/60 Hz 50/60 Hz 50/60 Hz 50/60 Hz 50/60 Hz 50/60 Hz
Këndi i rrezes 160° 160° 220° 120° 120° 120° 120°
Kohët e ndezjes/fikjes ≥15000 ≥15000 ≥15000 ≥15000 ≥15000 ≥15000 ≥15000
Madhësia e produktit 45x78 mm 37x98 mm 60x108 mm 50x56 mm L133*W120*H30 L192*W190*H30 L228*W255*H31
Veçori 16 milionë ngjyra, funksioni i numërimit mbrapsht, grup dhomash, planifikimi 24/7,365 ditësh

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Produkte të ngjashme