R форма SY-R013

Краток опис:


 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Карактеристики на производот:

  Идеален за станбени и комерцијални средини, SIYING RLED LED сијалица има долг животен век и висок лумен флукс, замена блескаво и флуоресцентни светилки, без губење на нивните карактеристични ефект, многу повеќе економија и издржливост.

  Код SY-R011 SY-R012 SY-R013 SY-R014 SY-R015 SY-R016
  wattage 6W 8W 10W 12W 15W 158W
  база E14 E14 E27 E27 E27 E27
  модел R39 R50 R63 R63 R80 R90
  лумен флукс 540lm 720lm 850lm 1050lm 1250lm 1520lm
  eff 90lm / W 90lm / W 85lm / W 85lm / W 85lm / W 85lm / W
  Ra > 80 > 80 > 80 > 80 > 80 > 80
  Напон 100-240V / AC 100-240V / AC 100-240V / AC 100-240V / AC 100-240V / AC 100-240V / AC
  Животниот век 15000 часа 15000 часа 15000 часа 15000 часа 15000 часа 15000 часа
  фреквенција 50 / 60Hz 50 / 60Hz 50 / 60Hz 50 / 60Hz 50 / 60Hz 50 / 60Hz
  Сноп 120 ° 120 ° 120 ° 120 ° 120 ° 120 °
  On / Off пати ≥15000 ≥15000 ≥15000 ≥15000 ≥15000 ≥15000
  производ големина 39x67mm 50x85mm 63x101mm 63x101mm 80x113mm 90x139mm

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи