Rekomandoni Produkte

Dritë me fije LED inteligjente WiFi

Dritë me fije LED inteligjente WiFi

Modeli: Dritat LED për zbukurim Tensioni (v) Hyrja: AC100-240V Dalja: DC12V Llambë Watt 2w/llambë Materiali kabllor Kabllo PVC SJTW 5×18AWG Llambë QTY 5m-5pcs /10m-10pcs /15m-15pcs Letra ose personalizuar ) 5m /10m /15m ose i personalizuar

Llambë muri LED për ndryshimin e ngjyrave WiFi inteligjente 10W

Llambë muri LED për ndryshimin e ngjyrave WiFi inteligjente 10W

Rreth këtij artikulli • Kontrolli zanor - Funksionon me Alexa Echo dhe Google Assistant, ju lejon të kontrolloni këtë dritë inteligjente pa duar me komanda të thjeshta zanore.• Ndryshimi i ngjyrës RGB: Shumëngjyrëshe dhe Bardhë e ngrohtë - Mund të krijoni efektet tuaja të preferuara të ndriçimit me 16 milionë zgjedhje ngjyrash.• Zbehja e ndriçimit: Me diapazonin e zbehjes nga 1% në 100%, ju mund të vendosni ndriçimin e duhur për çdo humor ose aktivitet.

Llambë muri inteligjente LED IP65 WiFi 10W

Llambë muri inteligjente LED IP65 WiFi 10W

Rreth këtij artikulli • Kontrolli zanor - Funksionon me Alexa Echo dhe Google Assistant, ju lejon të kontrolloni këtë dritë inteligjente pa duar me komanda të thjeshta zanore.• Ndryshimi i ngjyrës RGB: Shumëngjyrëshe dhe Bardhë e ngrohtë - Mund të krijoni efektet tuaja të preferuara të ndriçimit me 16 milionë zgjedhje ngjyrash.• Zbehja e ndriçimit: Me diapazonin e zbehjes nga 1% në 100%, ju mund të vendosni ndriçimin e duhur për çdo humor ose aktivitet.

projektor super i hollë FL-020S

projektor super i hollë FL-020S

Karakteristikat e produktit : Prozhektor ekonomik super i hollë Radiator alumini me derdhje të thellë + xhami i kalitur Performancë me kosto jashtëzakonisht të lartë, çmim vrasës në treg.Prozhektori SIYING siguron cilësi të shkëlqyer për ndriçimin e jashtëm.Ka trup alumini, lente xhami tempered.Indikohet për: ndriçim të jashtëm, ndriçim të përgjithshëm publik, ndriçim sportiv, kopshte, fasada, monumente dhe viadukte.Kodi FL-010 FL-020 FL-030 FL-050 FL-100 FL-150 FL-200 FL-300 FL-010S FL-020S FL-030S FL-050S fuqia 10W ...

Projektor SY8001 SY-8001S

Projektor SY8001 SY-8001S

Karakteristikat e produktit : Prozhektor profesional Radiator alumini me derdhje të thellë + xhami i kalit Jetëgjatësi e gjatë.Garancia mund të jetë 2 vjet.Prozhektori SIYING siguron cilësi të shkëlqyer për ndriçimin e jashtëm.Ka trup alumini, lente xhami tempered.Indikohet për: ndriçim të jashtëm, ndriçim të përgjithshëm publik, ndriçim sportiv, kopshte, fasada, monumente dhe viadukte.Kodi SY-8001 SY-8001 SY-8001 SY-8001 SY-8001S SY-8001S SY-8001S SY-8001S fuqia 10W 20W 30W 50W 10W 20W 30W c... Hyrja

prozhektor me 5 vjet garanci SY-FL001

prozhektor me 5 vjet garanci SY-FL001

Karakteristikat e produktit : Prozhektor profesional Radiator alumini me derdhje të thellë + xhami i kalit Jetëgjatësi e gjatë.Garancia mund të jetë 5 vjet.Prozhektori SIYING siguron cilësi të shkëlqyer për ndriçimin e jashtëm.Ka trup alumini, lente xhami të kalitur dhe kapëse për kyçje të shpejtë të thjerrëzës së përparme.Indikohet për: ndriçim të jashtëm, ndriçim të përgjithshëm publik, ndriçim sportiv, kopshte, fasada, monumente dhe viadukte.Kodi SY-FL001 SY-FL002 SY-FL003 SY-FL004 SY-FLS001 SY-FLS002 SY-FLS003 SY-FLS0...

ES111 dhe AR111 SY-AR012

ES111 dhe AR111 SY-AR012

Karakteristikat e produktit: Forma klasike Trupi plastik dhe alumini brenda COB dhe burimi i dritës SMD është i disponueshëm.SIYING AR111 siguron deri në 80% kursime energjie mbi llambat tradicionale AR111 dhe është ideal për krijimin e efekteve të ndriçimit me llamba të përqendruara.Mundëson ndërrimin e menjëhershëm pa pasur nevojë për modifikim apo zëvendësim të ndriçuesit ekzistues.Zëvendësoni llambat tuaja të zakonshme AR111 me një kod SIYING AR111 SY-AR011 SY-AR012 SY-AR013 SY-AR014 vat 12W/15W 12W/15W 12...

qiri SY-S023

qiri SY-S023

Karakteristikat e produktit: Dizajn tradicional.Trupi plastik dhe alumini brenda.Versioni ECO.Ideale për ambiente banimi dhe tregtare, llamba SIYING ECO zëvendëson llambat inkandeshente dhe fluoreshente pa humbur efektin e tyre karakteristik, shumë më tepër ekonomi dhe qëndrueshmëri.SY-S016 SY-S016 SY-S017 SY-S018 SY-S019 SY-S020 SY-S021 SY-S023 vat 3W 4W 5W 6W 7W 8W 9W Baza E27/B22/E14 E27B/E27/E22E B22/E14 E27/B22/E14 E27/B22/E14 E27/B22/E14 Modeli C37 C37 C37 C37 C...

Produkte të reja

 • Forma R SY-R013

  Forma R SY-R013

  Karakteristikat e produktit: Ideale për ambiente banimi dhe komerciale, llamba LED RLED SIYING ka jetëgjatësi të gjatë dhe fluks të lartë lumen, duke zëvendësuar llambat inkandeshente dhe fluoreshente pa humbur efektin e tyre karakteristik, shumë më tepër ekonomi dhe qëndrueshmëri.CODE SY-R011 SY-R012 SY-R013 SY-R014 SY-R015 SY-R016 WATTAGE 6W 8W 10W 12W 15W 158W BAZA E14 E14 E27 E27 E27 E27 MODEL R39 R50 R63 R63 R63 R90 R90 LUMEN FLUX 540LM 720LM 850LM MODEL R39M 1520LM EFRE /W 90lm/W 85lm/W 85lm/...

 • Llambë LED SY-G036A

  Llambë LED SY-G036A

  Karakteristikat e produktit: Forma e globit, dizajni popullor.Trupi plastik dhe alumini brenda.. Ideale për ambiente banimi dhe tregtare, llamba SIYING globe zëvendëson llambat inkandeshente dhe fluoreshente pa humbur efektin e tyre karakteristik, shumë më tepër ekonomi dhe qëndrueshmëri.Kodi SY-G021 SY-G022 SY-G023 SY-G024 SY-G026 SY-G027 SY-G028 SY-G036A fuqia 5W 6W 7W 12W 15W 18W 24W 24W Baza E27/B22E/E27/B22E E27/B22/E26 E27/B22/E26 E27/B22/E26 E27/B22/E26 E27/B22/E26...

 • Llambë globe LED SY-G024

  Llambë globe LED SY-G024

  Karakteristikat e produktit: Forma e globit, dizajni popullor.Trupi plastik dhe alumini brenda.. Ideale për ambiente banimi dhe tregtare, llamba SIYING globe zëvendëson llambat inkandeshente dhe fluoreshente pa humbur efektin e tyre karakteristik, shumë më tepër ekonomi dhe qëndrueshmëri.Kodi SY-G021 SY-G022 SY-G023 SY-G024 SY-G026 SY-G027 SY-G028 SY-G036A fuqia 5W 6W 7W 12W 15W 18W 24W 24W Baza E27/B22E/E27/B22E E27/B22/E26 E27/B22/E26 E27/B22/E26 E27/B22/E26 E27/B22/E26...

 • Llamba standarde LED SY-A018A

  Llamba standarde LED SY-A018A

  Karakteristikat e produktit: Dizajn tradicional.Trupi plastik dhe alumini brenda.Versioni ECO.Ideale për ambiente banimi dhe tregtare, llamba SIYING ECO zëvendëson llambat inkandeshente dhe fluoreshente pa humbur efektin e tyre karakteristik, shumë më tepër ekonomi dhe qëndrueshmëri.Kodi SY-A012A SY-A013A SY-A014A SY-A015A SY-A016A SY-A017A SY-A018A SY-A019A fuqia 5W 7W 9W 11W 14W 16W 17W 14W 16W 17W E22E 17B/22E E27/B22/E26 E27/B22/E26 E27/B22/E26 E27/B22/E26 E27/...

 • llambë profesionale LED SY-A062

  llambë profesionale LED SY-A062

  1. Cilësi e lartë 2. Die hedh alumini brenda, shpërndarje më e mirë e nxehtësisë se versioni ECO.3.Fluks i lartë i lumenit Ideale për ambiente banimi dhe komerciale, llamba profesionale SIYING ka jetëgjatësi të gjatë dhe fluks të lartë lumen, duke zëvendësuar llambat inkandeshente dhe fluoreshente pa humbur efektin e tyre karakteristik, shumë më tepër ekonomi dhe qëndrueshmëri.Kodi SY-A060 SY-A061 SY-A062 SY-A060B SY-A061B SY-A062B fuqia 17W 19W 24W 17W 19W 24W Baza E27/B22/E26 E27/B22E/E27/E27/B22E/E27/E26 ...

 • Qeramike G60 SY-G033

  Qeramike G60 SY-G033

  Karakteristikat e produktit: Fuqi e lartë dhe lumen i lartë.Shpërndarje më e mirë e nxehtësisë.Ideale për ambjente banimi dhe komerciale Kodi SY-G031 SY-G032 SY-G033 SY-G036 vat 8W 10W 12W 35W Baza E27 E27 E27 E27 Modeli G50 G55 G60 G125 Lumen flux 1506lm 1506lm 1506L 100lm/W Ra >80 >80 >80 >80 Tension 100-240V/AC 100-240V/AC 100-240V/AC 100-240V/AC Jetëgjatësia 25000 orë 25000 orë 25000 orë 650 orë frekuenca 250z ...

 • Llambë qeramike me kënd të plotë SY-CF003

  Llambë qeramike me kënd të plotë SY-CF003

  Karakteristikat e produktit: Cilësi e lartë Shpërndarje më e mirë e nxehtësisë.Fluks i lartë i lumenit Ideal për ambiente banimi dhe komerciale, drita me kënd të plotë qeramike SIYING ka jetëgjatësi të gjatë dhe kënd ndriçimi 360°, duke zëvendësuar llambat inkandeshente dhe fluoreshente pa humbur efektin e tyre karakteristik, shumë më tepër ekonomi dhe qëndrueshmëri.Kodi SY-CF001 SY-CF002 SY-CF003 SY-CF004 fuqia 8W 3W 3W 3W Baza E27 E27 E14 E14 Modeli A60 G45 G45 qiri Lumen fluks 800lm 240lm 240lm ...

 • Mini glob qeramik SY-C011B

  Mini glob qeramik SY-C011B

  Karakteristikat e produktit: Cilësi e lartë Shpërndarje më e mirë e nxehtësisë.Fluks i lartë i lumenit Ideal për ambiente banimi dhe komerciale, Llamba qeramike SIYING ka jetëgjatësi të gjatë dhe fluks të lartë lumen, duke zëvendësuar llambat inkandeshente dhe fluoreshente pa humbur efektin e tyre karakteristik, shumë më tepër ekonomi dhe qëndrueshmëri.Kodi SY-C011A SY-C011B fuqia 7W/8W/9W 7W/8W/9W Baza E14 E27 Modeli G45 G45 Lumen fluks 700lm/800lm/900lm 700lm/800lm/900lm >800lm/900lm Eff. ..

LAJME