Керамички G125 SY-G036

Краток опис:


 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Карактеристики на производот:

  1. Висока моќност и висока лумен.
  2. Подобро топлина дисипација.

  Идеален за станбени и комерцијални средини

  Код SY-G031 SY-G032 SY-G033 SY-G036
  wattage 8W 10W 12W 35W
  база E27 E27 E27 E27
  модел G50 G55 G60 G125
  лумен флукс 806lm 1050m 1250m 3500lm
  eff 100lm / W 100lm / W 100lm / W 100lm / W
  Ra > 80 > 80 > 80 > 80
  Напон 100-240V / AC 100-240V / AC 100-240V / AC 100-240V / AC
  Животниот век 25000 часа 25000 часа 25000 часа 25000 часа
  фреквенција 50 / 60Hz 50 / 60Hz 50 / 60Hz 50 / 60Hz
  Сноп 270 ° 270 ° 270 ° 270 °
  On / Off пати ≥15000 ≥15000 ≥15000 ≥15000
  производ големина 50x85mm 55x92mm 60x96mm 125x175mm

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи