Rreth nesh

Ningbo Siying Optoelectronic Lighting Science & Technology Co, Ltd tani është një prodhues i llojeve të ndryshme të dritave LED, ne kemi për qëllim për të siguruar produktet më profesionale dhe të shërbimit më të mirë për klientët tanë. Këtu është historia e zhvillimit prej nesh. Në vitin e 2003, Siying dha në fushën e industrisë LED, kemi filluar të prodhojnë SMD / kalli / HP / DIP udhëhequr burim drite & Shoferët LED në këtë year.Through 2 vjet pune të vështirë dhe zhvillimit, ne kemi marrë përkrahje të madhe nga klientët tanë dhe të hedhur një themel të fortë për prodhimin tonë LED llambë në vitet e ardhshme.

Në vitin 2005, me bazën e burim drite LED dhe LED përvojë prodhimin shofer, Siying filloi të prodhojë llamba LED. Ne kemi bërë një përparim të madh në fushën e llamba LED, si ne jo vetëm që e di mirë për gjithë LED llamba të, por gjithashtu e di mirë për LED dhe shoferët. Ne kemi parë potencialin e madh të tregut LED dritave, i cili na dha shumë besim në të zgjerojmë fushën e biznesit tonë. Ne nuk jemi të kënaqur me gjendjen aktuale, kemi dashur të bëjmë më mirë në këtë fushë.

Në vitin 2011, ka pasur një ndryshim të madh të Siying. Ne kombinuar llamba, SMD diodë dhe prodhimin LED shofer LED bashku. Për më tepër, ne kemi aplikuar për importimin dhe eksportimin e licencës me sukses, ne kemi eksportuar prodhimet nga vetja që nga viti 2011. Last jo më pak, ne kemi ndërtuar një seminar moderne standarde dhe përditësuar shumë lloje të pajisjeve, të tilla si sfera intergrating, linjë automatike kuvendit, jastëk makinë shtypi, makinë lazer, ink-jet makinë shtypi etj Pas kësaj, kemi filluar të prodhojnë prozhektor LED dhe të lehta LED komerciale në vitet në vijim.

Tani Siying llamba jo vetëm që prodhon LED, floodlights LED, LED dritat komerciale, LED burim drite dhe shoferët, por edhe furnizimet zgjidhje ndriçim për klientët tanë. Ne kryen CE ISO9001 Quality Management System & Produktet e kanë kaluar, RoHS, GS, MSA, ERP & TUV etj Ka rreth 500 emplyees në total dhe më shumë se 20000m² zonë. Ne kemi fituar një reputacion të lartë nga klientët tanë të huaj duke ofruar produkte me cilësi të lartë, çmim konkurrues dhe severices mira. Mirë se vini kërkesën tuaj dhe vizitën.