Forma R SY-R014

Përshkrim i shkurtër:


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Karakteristikat e produktit:

Ideale për ambiente banimi dhe komerciale, llamba LED RLED SIYING ka jetëgjatësi të gjatë dhe fluks të lartë lumen, duke zëvendësuar llambat inkandeshente dhe fluoreshente pa humbur efektin e tyre karakteristik, shumë më tepër ekonomi dhe qëndrueshmëri.

Kodi SY-R011 SY-R012 SY-R013 SY-R014 SY-R015 SY-R016
fuqi 6W 8W 10 W 12 W 15 W 158 W
Baza E14 E14 E27 E27 E27 E27
Model R39 R50 R63 R63 R80 R90
Fluksi i lumenit 540lm 720lm 850lm 1050lm 1250lm 1520lm
Eff 90lm/W 90lm/W 85lm/W 85lm/W 85lm/W 85lm/W
Ra >80 >80 >80 >80 >80 >80
Tensioni 100-240 V/AC 100-240 V/AC 100-240 V/AC 100-240 V/AC 100-240 V/AC 100-240 V/AC
Jetëgjatësia 15000 orë 15000 orë 15000 orë 15000 orë 15000 orë 15000 orë
frekuenca 50/60 Hz 50/60 Hz 50/60 Hz 50/60 Hz 50/60 Hz 50/60 Hz
Këndi i rrezes 120° 120° 120° 120° 120° 120°
Kohët e ndezjes/fikjes ≥15000 ≥15000 ≥15000 ≥15000 ≥15000 ≥15000
Madhësia e produktit 39x67 mm 50x85 mm 63 x 101 mm 63 x 101 mm 80x113 mm 90x139 mm

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Produkte të ngjashme