Led Floodlight me shumicë kineze Lumen Outdoor Ip65 50w i papërshkueshëm nga uji

Përshkrim i shkurtër:


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Ne vazhdimisht ju ofrojmë në thelb ofruesin më të ndërgjegjshëm të klientit, plus shumëllojshmërinë më të gjerë të dizajneve dhe stileve me materialet më të mira.Këto iniciativa përfshijnë disponueshmërinë e modeleve të personalizuara me shpejtësi dhe dërgim për Led Floodlight me shumicë kineze Lumen Outdoor Ip65 50w, i papërshkueshëm nga uji, Ne kemi krijuar tani një histori me reputacion midis shumë blerësve.Cilësia dhe klienti fillimisht janë zakonisht ndjekja jonë e vazhdueshme.Ne nuk kursejmë asnjë përpjekje për të prodhuar zgjidhje më të mëdha.Qëndroni gati për bashkëpunim afatgjatë dhe aspekte pozitive të ndërsjella!
Ne vazhdimisht ju ofrojmë në thelb ofruesin më të ndërgjegjshëm të klientit, plus shumëllojshmërinë më të gjerë të dizajneve dhe stileve me materialet më të mira.Këto iniciativa përfshijnë disponueshmërinë e modeleve të personalizuara me shpejtësi dhe dërgim përNdriçim Led Flood 50 vat, Smd Slim Led Flood Light 50w, Drita e udhëhequr nga stadiumi, Për shkak të mallrave dhe shërbimeve tona të mira, ne kemi marrë reputacion dhe besueshmëri të mirë nga klientët vendas dhe ndërkombëtarë.Nëse keni nevojë të keni më shumë informacion dhe jeni të interesuar për ndonjë nga produktet tona, sigurohuni që të mos ngurroni të na kontaktoni.Ne mezi presim të bëhemi furnizuesi juaj në të ardhmen e afërt.
Karakteristikat e produktit:

  1. Dizajn tradicional.
  2. Trupi plastik dhe alumini brenda.Versioni ECO.

Ideale për ambiente banimi dhe komerciale, llamba SIYING ECO zëvendëson llambat inkandeshente dhe fluoreshente pa humbur efektin e tyre karakteristik, shumë më tepër ekonomi dhe qëndrueshmëri.

 

Kodi SY-S010 SY-S011 SY-S012 SY-S013 SY-S014 SY-S015 SY-S022
fuqi 3W 4W 5W 6W 7W 8W 9W
Baza E27/B22/E14 E27/B22/E14 E27/B22/E14 E27/B22/E14 E27/B22/E14 E27/B22/E14 E27/B22/E14
Model G45 G45 G45 G45 G45 G45 G45
Fluksi i lumenit 240lm 320lm 400lm 470lm 560lm 640lm 806lm
Eff 80lm/W 80lm/W 80lm/W 80lm/W 80lm/W 80lm/W 80lm/W
Ra >80 >80 >80 >80 >80 >80 >80
Tensioni 100-240 V/AC 100-240 V/AC 100-240 V/AC 100-240 V/AC 100-240 V/AC 100-240 V/AC 100-240 V/AC
Jetëgjatësia 15000 orë 15000 orë 15000 orë 15000 orë 15000 tonat 15000 orë 15000 orë
frekuenca 50/60 Hz 50/60 Hz 50/60 Hz 50/60 Hz 50/60 Hz 50/60 Hz 50/60 Hz
Këndi i rrezes 160° 160° 160° 160° 160° 160° 160°
Kohët e ndezjes/fikjes ≥15000 ≥15000 ≥15000 ≥15000 ≥15000 ≥15000 ≥15000
Madhësia e produktit 45x78 mm 45x78 mm 45x78 mm 45x78 mm 45x85 mm 45x88 mm 45x88 mm

 


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Produkte të ngjashme