RGB + Ж сијалицата со контролер

Краток опис:


 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Карактеристики на производот:

  SIYING A60 RGB + W LED светилки се со controller.R = црвена, G = зелени, B = сина, W = 3000K / 4000K / 6500 /. 

  Код SYRGBW-01 SYRGBW-02
  wattage 7W 9W
  база E27 / B22 E27 / B22
  модел A60 A60
  лумен флукс 560lm 720lm
  eff 80lm / W 80lm / W
  Ra > 80 > 80
  Напон 100-240V / AC 100-240V / AC
  Животниот век 15000 часа 15000 часа
  фреквенција 50 / 60Hz 50 / 60Hz
  Сноп 220 ° 220 °
  On / Off пати ≥15000 ≥15000
  производ големина 60x110mm 60x119mm
  функција 16 бои, контрола опсег: 5-8m

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи